Николай Гунько пообещал € 100 000

Служения, кампании, евангелизация. Обряды, традиции современных церквей

Николай Гунько пообещал € 100 000

Сообщение feodot » Сб июн 04, 2011 11:21 pm

Эти деньги он пообещал тому человеку, который на основе Священного Писания продемонстрирует, что люди должны святить день воскресный.
Ответ такой:
У Біблії немає записано повеління Бога святити день недільний. Але Бог дав владу Церкві, вирішувати багато питань, і це обов’язково буде затверджено на небі Богом:
І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її. І ключі тобі дам від Царства Небесного, і що на землі ти зв'яжеш, те зв'язане буде на небі, а що на землі ти розв'яжеш, те розв'язане буде на небі!
(Мт 16:18,19)
Тоді знову сказав їм Ісус: Мир вам! Як Отець послав Мене, і Я вас посилаю! Сказавши оце, Він дихнув, і говорить до них: Прийміть Духа Святого! Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!
(Ів 20:21-23)
Першоапостольська Церква вирішила святити день недільний – і Бог на небесах це затвердив. Церква прийняла таке рішення, щоб продемонструвати юдеям, що Бог із приходом Ісуса Христа відмінив Мойсеїв Закон і встановив Божу благодать. Але в недалекому майбутньому святий день буде перенесено на четвер. http://www.yahovor.org.ua/?page_id=970
feodot
Новый участник
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Пт май 27, 2011 7:45 am

Re: Николай Гунько пообещал € 100 000

Сообщение olesyandriy » Вс июн 05, 2011 1:34 pm

Також церквою було зв'язано святкування Івана, Павла, Іллі, Варвари, Сави, Миколи..., поклоніння іконам, мощам, молитви за померлих, хрещення дітей, хрещення рукою..., божественність Діви Марії, непогришимість Папи, наявність чистилища (потім нею ж це розв'язано) і багато-багато іншого. Якщо все на небі зв'язано, то за цими вузлями Біблії вже не видно. Один вірш в Біблії Матф.18:18 замінив всю Біблію. :(
olesyandriy
Участник форума
 
Сообщения: 133
Зарегистрирован: Вс апр 24, 2011 8:31 am

Re: Николай Гунько пообещал € 100 000

Сообщение feodot » Вс июн 05, 2011 7:03 pm

Потім рептилоїд Лютер закликав відкинути всі ці речі. В результаті Церква (папи) втратила владу над світом, а отримали владу масони ( http://www.yahovor.org.ua/?page_id=972
feodot
Новый участник
 
Сообщения: 3
Зарегистрирован: Пт май 27, 2011 7:45 am


Вернуться в Современная церковь

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 16

Маранафа