В Миколаєві пройшов перший Форум Реформації

2017-03-14 16:14:03: НХМ

12 березня в Миколаєві відбувся перший Форум, присвячений святкуванню 500-річного ювілею Реформації.

В церкві Християн Віри Євангельської  «Віфанія» зібралось понад 1000 людей,  представники церков, релігійних організацій, медіа-сфери, бізнесу та державної влади, серед  яких голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко та голова Центрального оргкомітету R500 Павло Унгурян. 

Олексій Савченко у своєму виступі  сказав про необхідність всім конфесіям об’єднатися  для відновлення української соборної держави. Він подякував всім протестантам, які допомагають на Сході країни і наголосив на тому, як важливо на всіх життєвих шляхах звертатися до Біблійних істин:

«Будь-які рішення треба приймати, спираючись на Слово Боже. В Ньому  прописані всі  правила,  і навіть  жодних законів не треба. Це Заповіт Бога, який буде корисним  для всіх людей», - сказав він.

На Форумі обговорювали вплив Реформації на розвиток європейських  країн, її актуальність в наші  часи та необхідність  використовувати принципи  Реформації в побудові українського  суспільства. А також роздумували, як в українському суспільстві  зрощувати  біблійні цінності, що є фундаментом духовності, моральності та процвітання будь-якої  успішної нації:

«Важливо, щоб українці винесли уроки з історичного феномену Реформації  і зрозуміли, як зміни в духовному житті людини призвели до трансформації  практично в усіх сферах життя», - сказав народний депутат, голова Центрального оргкомітету R500  Павло Унгурян  

І власне, тут завдання церкви - закликати людей до переосмислення цих процесів. Бо всі важливі зміни у державі почнуться лише  після змін у світогляді кожної людини».

Читайте также: