В Трудовий Кодекс України намагаються просунути норми про сексуальну орієнтацію

2017-03-15 16:14:05: НХМ

Сьогодні відбулось засідання Комітету соціальної політики ВРУ, на якому ліберальні сили намагались протиснути норми про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність в Трудовий Кодекс України.

 Ці пункти були додані до переліку ознак, за якими забороняється дискримінація в сфері  Трудового права:

«Після розгляду цього питання на робочій групі, норми щодо так званої «сексуальної орієнтації» та «гендерної ідентичності» були вилучені та замінені пропозиціями авторського колективу, що складається з 11 народних депутатів України», - сказав на засіданні Павло Унгурян

«Ми  запропонували помірковану позицію – заборонити дискримінацію будь-якої форми та за будь-якою ознакою в трудових відносинах. В першому читанні жодних згадок  про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність  не було, а зараз вони знову з’явились.  Ми розглядаємо спроби  пролобіювати ці правки в Трудовому праві як нав’язування   Україні  антисімейних  технологій», - підсумував Павло. 

В результаті, Комітет соцполітики  підтримав поправку народних депутатів щодо питань дискримінації без  згадувань про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність. Попереду – розгляд  проекту Трудового кодексу  у Парламентській залі. 

Продовжуємо  молитву!

Читайте также: