Спільна Великодня хода в Запоріжжі зібрала вірян різних конфесій

2017-04-20 18:53:43: НХМ

16 квітня в Запоріжжі відбулась урочиста хода на честь святкування великого дня Воскресіння Христового. В ній взяли участь представники різних християнських конфесій - православні, греко-католики, римо-католики і протестанти.

Сотні вірян та мешканців міста вийшли на вулиці, аби прославити Спасителя, який не тільки помер за наші гріхи, але й Воскрес з мертвих. Учасники святкування пройшли Соборним проспектом до площі Фестивальної, де відбувся тематичний концерт  та спільна молитва за мир і спокій в Україні. Запоріжців та гостей міста привітав народний депутат, голова Центрального оргкомітету R500 Павло Унгурян:

«Я щиро радий, що сотні запоріжців вийшли на вулиці міста прославити свого Спасителя. Він на хресті врятував все людство - і саме Він є єдиною надією для України. І дуже важливо, що Ісуса разом прославляють християни різних конфесій з багатьох куточків України, Європейського континенту, Америки та Азії», -сказав він.

Павло Унгурян також наголосив на  важливості молитви в житті кожної людини та українського суспільства в цілому. І зазначив, що у Верховній Раді України вже давно діє парламентська молитовна група, де народні депутати вивчають Слово Боже  та моляться за свою державу. 

Читайте также: