Славіку Радчуку – 60 років

2018-06-05 10:13:09: НХМ

Міжнародний євангеліст Славік (Ростислав) Радчук 2 червня відсвяткував свій ювілей – 60 років. Він народився в Україні у християнській сім’ї, де було 12 дітей. Коли йому виповнилося 14 років, почав проповідувати у церкві.

З кінця 1980-их починає звіршувати місіонерську роботу і різних республіках Радянського Союзу, проводить перші публічні євангелізаційні крусейди. Створив і очолював місію «Добрий самаритянин». Через його служіння відкрилися понад 500 нових церков.  

У 2010 році Славік Радчук організував приїзд до України міжнародного євангеліста Рейнхарда Бонке. Вони вже багато років у партнерстві співпрацюють у місійній роботі. «Благовістя і проповідь Євангелії – саме цим горить серце Славіка Радчука. Він – український англомовний місіонер, що в принципі є унікальним явищем», - зазначає Руслан Кухарчук, голова Асоціації християнських журналістів «Новомедіа». 

Славік Радчук – автор книжки «Батьки і діти». Вони з дружиною Наталією мають 8 дітей, а також чимало онуків, кількість яких постійно збільшується. 

Читайте также: